REZOL 2000-odhrdzovač Zobraziť väčšie

REZOL 2000-odhrdzovač

Novinka

Vysoko účinný odhrdzovací prípravok je určený na odstránenie hrdze z kovových častí strojov, trubiek a plechov. Prispieva ku vzniku ochrannej vrstvy a k renovácii materiálu, výrazne zosiluje obranyschopnosť kovov, železa a liatiny voči korózii.

Viac detailov

2,50 € s DPH

  • 500g
  • 1kg
  • 5kg

Detaily

klasický certifikovaný odhrdzovač na kov. Tento vysoko účinný odhrdzovací prípravok je určený na odstránenie hrdze kovových častí strojov, trubek a plechov.

Vlastnosti:

Tento odhrdzovač kvapalného skupenstva je bezoplachový a nehorľavý. Obsahuje organické zložky viažúce hrdzu, ktorá je následne rozpustená. Prispieva tak ku vzniku ochrannej vrstvy a k renovácii materiálu. Ochranný povlak výrazne zosiluje obranyschopnosť kovov, železa a liatiny voči korózii. Pri jednom nátere je možné s 1 kg prípravku odstrániť hrdzu zhruba z 15 m plochy (záleží na hrúbke povrchovej korózie).

Použitie:

Odhrdzovač REZOL 2000 - nehorľavý ochranný odhrdzovací prostriedok sa používa na odstránenie hrdze na ocelových a liatinových predmetoch. Aplikuje se náterom, nástrekom, alebo ponorom predmetu do odhrdzovača. Pomáha odstraňovať hrdzu a súčastne spôsobí pasiváciu ošetrovaného povrchu pred úpravou náterovými hmotami.

R-vety

  • R 36/38 - dráždi oči a pokožku

Prevziať