RETOL 93-lepidlo trecích obložení Zobraziť väčšie

RETOL 93-lepidlo trecích obložení

Novinka

Za tepla vytvrdzovateľné lepidlo so zvýšenou odolnosťou lepeného spoja, určené na lepenie trecích bezazbestových obložení na kov. Výrobok nájde uplatnenie pri lepení brzdového obloženia, trecích obložení spojky, reznej diamantovej časti kotúčov, apod.

Viac detailov

12,90 € s DPH

  • 500ml
  • 1L
  • 5L

Detaily

Prípravok RETOL 93 je za tepla vytvrdzovateľné lepidlo so zvýšenou odolnosťou lepeného spoja, určené na lepenie trecích bezazbestových obložení na kov. Lepidlo nie je určené pre maloobchodný predaj a distribúciu.

Vlastnosti:

Toto lepidlo sa vyznačuje vysokou pevnosťou spoja (15,5 MPa) a tepelnou odolnosťou do 400 °C. Tepelne vytvrdnutý lepený spoj odoláva minerálnym olejom, bežným brzdovým kvapalinám, vode i benzínu. Lepidlo je možné riediť denaturovaným liehom s minimálnou koncentráciou 94%. Akékoľvek iné riedenie alebo kombinácia s iným druhom lepidla znehodnocuje pevnosť a akosť lepeného spoja.

Použitie:

Lepidlo nájde uplatnenie pri lepení brzdového obloženia, trecích obloženiach spojky, reznej diamantovej časti kotúčov, apod. Ďalej slúži na povrchovú úpravu proti podkorodovaniu lepeného spoja, čomu napomáha inertné farbivo ANTIOX.

Prevziať