Tmel na drevo VYTIGEN

Novinka

Jednozložkový tmel určený pre povrchovú úpravu dreva. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov. Tmel nájde uplatnenie pri tmelení a povrchových úpravách nerovností dreva, drevovláknitých dosiek, špárovačiek, preglejok, a lepených papierových dosiek.

Viac detailov

1,12 € s DPH

  • 200g
  • 1kg
  • 10kg

Detaily

Jednozložkový tmel určený pre povrchovú úpravu dreva.

Vlastnosti:

Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov. Bez obmedzenia sa môže riediť vodou. Doba zasychania (podľa vlhkosti dreva) sa pohybuje od 20 do 180 minút pri jednej vrstve a teplote prostredia 21 °C. Veľkosť nanášanej vrstvy je pri vrstvení tmelu prakticky neobmedzená. Tmel na drevo VYTIGEN ani pri vyšších vrstvách nepraská, má veľmi silnú väzbu a priľnavosť na tmelený podklad. Jeho použitie takisto prispieva k ochrane dreva.

    

Použitie:

Tento výrobok nájde uplatnenie pri tmelení a povrchových úpravách nerovností dreva, drevovláknitých dosiek, špárovačiek, preglejok, a lepených papierových dosiek.

Poznámka:

Vyrába sa v rôznych farbách a odtieňoch (biela, základná, prírodná, javor, jaseň, topoľ, smrek, borovica, červený smrek, buk, dub, mahagón, breza, čerešňa, atď.).

Prevziať