Prášková farba fasádna Zobraziť väčšie

Práškové farby fasádne

Novinka

Fasádne práškové farby. Sú určené na farbenie vonkajších omietok, vápenných, latexových a im podobných náterov. Môžu byť použité i na maliarske účely.

Viac detailov

1,79 € s DPH

  • 280g
  • 400g
  • 500g
  • 20kg
  • 25kg
  • 370g

Detaily

Fasádne práškové farby

Vlastnosti:

Všetky druhy farieb sú pri dodržiavaní základných hygienických noriem zdravotne nezávadné, vo vode rozpustné a môžu sa navzájom miešať.

Farby sú určené na farbenie vonkajších omietok, vápenných, latexových a im podobných náterov. Môžu byť použité i na maliarske účely.

Modrá fasádna farba

Jemný prášok modrej farby Fyzikálno-chemické vlastnosti - Modrá fasádna má vynikajúci čistý farebný odtieň vysokého jasu. Vyrába sa žíhaním zmesi kaolínu, síry, sódy, síranu sodného a uhlíka.

Použitie

Cenovo najvýhodnejší modrý pigment, odporúčame ako pre jednovrstvové technológie, tak aj pre prefarbovanie hmoty u dvojvrstvových technológií stavebného priemyslu. Môže byť miešaný so všetkými bielymi a jasnými farbami, dokáže odstrániť žltý nádych z bielej farby.

Zelená fasádna farba

Železitý pigment je prírodný pigment, s dobrými optickými vlastnosťami. Je odolný voči svetlu, teplu a ani jeho chemický alebo fyzický stav sa nemení pôsobením vlhka, alkálií alebo slabých kyselín. Nereaguje s rozpúšťadlami, olejmi ani živicami. Ľahko disperguje vo všetkých nosičoch (voda, oleje, živice). Pohlcuje UV žiarenie a chráni výrobky v ktorých je začlenený.

Satinober fasádny

Zmes oxidov železa. Jedná sa o názov druhu takzvaných zlatých okrov (zemitých hliniek), ktoré majú hrdzavý až olivový odtieň. Vo výsledku je žlto-hnedo-červený.